KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13989413
nr 1398 9413
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Bernard, Paris, 40x30, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:57:55
100 kr
200 kr